Rain Bird Zraszacz wynurzalny tworzywo sztuczne 1/2" GW 40-360 typ 3500-PC
Łatwy w obsłudze zraszacz 3500 o zasięgu krótkim do średniego, z
przekładnią 1/2” (15/21), oferujący wygodę użytkowania przy nawadnianiu ogrodów
przydomowych. Łatwe i szybkie nastawianie sektora.
WŁAŚCIWOŚCI:
• Łatwe i szybkie nastawianie sektora za
pomocą zwykłego, płaskiego śrubokręta.
• Standardowa gumowa osłona.
•
Przekładnia zębata smarowana wodą, przedłużająca okres użytkowania.
• Każda
jednostka umożliwia prostą zmianę sektora nawadniania od 40 do 360 stopni.
•
Technologia Rain Curtain™ zapewnia idealne rozprowadzenie wody oraz utrzymanie
trawnika w doskonałym stanie.
• Śruba regulacji promienia pozwala na jego
redukcję w zakresie do 35% bez wymiany dysz.
• Rzeczywista wysokość
wynurzenia mierzona od środka dyszy wynosi 4” (10,7 cm).
• Szybkie powrotne
sprawdzanie sektora nawadniania.
• Uszczelka o podwójnym działaniu, chroniąca
wnętrze przed zabrudzeniami, zapewnia prawidłowe wynurzenie oraz powrót.
•
Samonastawna konstrukcja nie wymaga ponownego ustawienia podczas zmiany
dyszy.
• Łatwy do wyjmowania filtr.
• Prosta konserwacja filtra dzięki
możliwości demontażu.
• Model z wbudowanym zaworem stopowym SAM,
zapobiegającym grawitacyjnemu wypływowi wody ze zraszaczy przy różnicy wysokości
terenu do 2,1 m (zapobiega powstawianiu kałuży i erozji).
• Wieżyczka
zapadkowa zaprojektowana tak, aby zapobiec uszkodzeniu zdemontowanej przekładni,
gdy zraszacz przekroczy swój punkt krytyczny.
Polityka zwrotu produktu
Zasady i metody wysyłki
- Pozycja dostępna w zależności od gabarytu" - KOMUNIKAT